Randka na korcie

Luty miesiącem zakochanych w Squashstacji.

Przez cały miesiąc Squashstacja zaprasza Pary na "Randkę na korcie w Squashstacji". Rezerwuj kort od poniedziałku do piątku na godz. 21:00 za 20 zł/godz. W zestawie słodka niespodzianka:) Rezerwuj teraz!

Grey w kinie, randka na korcie
Tuż przed Walentynkami, na ekranie kina Forum BOK – MCC, premierowo film „Ciemniejsza strona Greya”. Druga część ekranizacji światowego bestselleru opartego na trylogii autorstwa E. L. James, historia Christian'a Grey'a i Anastasii Steele. W kasie Kina Forum BOK – MCC trwa już sprzedaż biletów.
Bolesławiecki Ośrodek Kultury – Międzynarodowe Centrum Ceramiki oraz Squashstacja w Bolesławcu przygotowali niespodziankę dla widzów, którzy wybiorą się do kina Forum na „Ciemniejszą stronę Greya” w dniu premiery, w piątek 10 lutego oraz w Dniu Świętego Walentego, we wtorek 14 lutego.
Widzowie z biletem na wskazane seanse otrzymają Voucher na „Randkę na korcie” uprawniający do 1 godziny gry w squash dla par. Należy tylko zgłosić się do stoiska Squashstacji w holu kina Forum. Dodatkowo otrzymają również naklejkę uprawniającą do 20% rabatu na usługi Squashstacji. Oferta ważna tylko w lutym – miesiącu zakochanych!
„Ciemniejsza strona Greya” - przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Any przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący-poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana...
https://youtu.be/4L6QBXU9_8Q

Zgodnie z zaleceniem dystrybutora , nie ma możliwości dokonywania rezerwacji na ten film. Obraz na naszym ekranie do 2 marca. Zapraszamy widzów od 18 lat.

W górę

 

Zarezerwuj kort online. Szybko i wygodnie.