Olimp Cup kat. C+

18 marca 2017 r. wspólnie z klubem Squashstacja, organizujemy turniej Olimp Cup kat. C+
Zasady turnieju:

- Oficjalną piłką turnieju jest DUNLOP PRO
- Turniej otwarty zgłoszony do kalendarza Polskiej Federacji Squasha jako turniej kategorii C+ (120 pkt dla zwycięzcy)
- Turniej OPEN rozgrywany będzie w sobotę 18.03.2017r. (12:00)
- Turniej Damski start godz: 11:00
- turniej Juniorski OU 13 start: 10:00
- Turniej OPEN rozgrywany jest systemem pucharowym, punktacją PSA (każdy set do 11-tu pkt, przy 10-10 gra się do 2 pkt przewagi).
- Każdy mecz w drabince głównej gramy do 3 wygranych setów (best of 5). Mecze do tyłu gramy do 2 wygranych setów (best of 3)
- Przegrani sędziują kolejne mecze na danym korcie.
-możliwość zmiany z bo5 na bo3 przy dużej ilości zgłoszeń

- Koszt udziału w turnieju OPEN wynosi 70 zł
- koszt udziału w turnieju Damskim wynosi 50 zł
- koszt udziału w turnieju Juniorskim wynosi 40 zł

* szkółkowicze - free

Płatność gotówką.
Przypominam również o konieczności uregulowania wpisowego w przypadku wypisania się z listy startowej po zamknięciu zapisów.

Szczegółowo opisane zasady uczestniczenia w rozgrywkach pod patronatem Polskiej Federacji Squasha znajdziecie tutaj:
http://pfs.com.pl/pub/uploaddocs/rri-2013-14.1377872895.pdf

Zgłoszenia (OPEN) przyjmowane są do 16.03.2017 do godziny 12:00 pod adresem e-mail: d.wilas@squashstacja.pl lub nr telefonu: 516759386
Drabinka turniejowa (OPEN) i harmonogram zostanie opublikowana 17.03.2017 do godziny 22:00

firma Olimp Sport Nutrition przygotowała nagrody dla podium w każdej kategorii:

1. miejsce BIałko 700 g
2. miejsce isoplus 700 g
3. miejsce isoplus 700 g

+ shaker w każdej kategorii.

Sami korzystamy z produktów firmy Olimp więc z ręką na sercu polecamy i zapraszamy do gry w turnieju :)

Gramy o odżywki :)

Więcej o głównym sponsorze:
Firma Olimp powstała w 1991 roku i od tego momentu wyznacza trendy, nie tylko tworząc nowoczesne i skuteczne produkty, ale również oferując je w najwyższej jakości bezpiecznym opakowaniu i światowym designie. Posiada nowoczesne zaplecze badawczo-rozwojowe i produkcyjne, które nieustannie rozwijane jest przez wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów w zakresie biotechnologii, farmacji i technologii żywienia.
OLIMP SPORT NUTRITION to marka znana i rozpoznawalna na całym świecie, a to, co odróżnia produkty OLIMP od innych firm zajmujących się przeważnie tylko konfekcjonowaniem, to ogromna praktyka i wieloletnie doświadczenie w tworzeniu, wdrażaniu i produkcji własnych, innowacyjnych, receptur w standardzie zakładu farmaceutycznego.
OLIMP SPORT NUTRITION jako jedna z nielicznych firm na świecie produkuje suplementy diety i odżywki dla sportowców w warunkach farmaceutycznego standardu GMP posiadając wdrożone i certyfikowane w praktyce systemy zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz ISO 22000:2005 (w tym zasady HACCP).
Zamówienia ze sklepu realizuje firma DSO.pl s.c., która prawie od początku swojej działalności prężnie współpracuje z OLIMP SPORT NUTRITION. Firma DSO.pl powstała w 2000 r. w Ciechanowie i od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się sprzedażą odżywek, suplementów oraz sprzętu sportowego. Cechuje nas doświadczenie i profesjonalizm w tym co od kilkunastu lat robimy. Za priorytet stawiamy sobie zadowolenie klientów i indywidualne podejście do każdego z Was. Jeżeli masz jakieś wątpliwości w wyborze odpowiedniego asortymentu napisz do nas maila na sklep@odzywki-olimp.pl - chętnie doradzimy i pomożemy w doborze suplementacji odpowiedniej do stopnia zaawansowania i rodzaju treningu.

Serdecznie zapraszamy do zapisów!

Lista zgłoszeń:
http://bo5.pl/squashstacja/

W górę

 

Zarezerwuj kort online. Szybko i wygodnie.